Klára Nováková


vybojovala dvě bronzové medaile, ve dvouhře a ve čtyřhře na Zimním mistrovství
republiky dorostenek
v Mostě ( 18.-21.3. )

 

Filip Košárko


obsadil 2. místo na vyvrcholení série Baby tenisových turnajů
tzv. MASTERS ( 19.3. ) na dvorcích TK Sparta Praha

 

Anička Zdeňková


vybojovala účast ve finále Baby tenisového turnaje, který proběhl na našich dvorcích 18.3.

 

Přeborníkem


západočeské oblasti v zimě 2017 v kategorii baby tenis se stal
na dvorcích plzeňské Škodovky Filip Košárko

 
na třetím místě skončil Honza Psota.

 

Gratulujeme k vítězství našim hráčům
v západočeském zimním oblastním přeboru!


Mladší žákyně:
1. místo dvouhra: Tereza Šimonovská
1. místo čtyřhra: Šimonovská a Fiedlerová
Starší žáci:
1. místo dvouhra: Lukáš Janoušek
1. místo čtyřhra: Lukáš Janoušek
Starší žákyně:
1. místo dvouhra: Kateřina Gygalová
Dorostenky:
1. místo dvouhra: Klára Nováková
Dorostenci:
1. místo dvouhry: Dominik Langmajer
1. místo čtyřhry: M.Kraus a D.Langmajer
Dospělí:
1. místo dvouhra: Klára Nováková
1. místo čtyhřa: L.Züglerová

 

Velká gratulace!!!!! (13.1. – 15.1. 2017)

Kláře Novákové,
k dvojnásobnému vítězství, ve dvouhře a čtyřhře, na mezinárodním turnaji
ETA dívek do 16 let v Milovicích, které bylo i zároveň Halové mistrovství
republiky do 16 let.

Filipovi Košárkovi,
k vítězství na celostátním turnaji baby tenistů, hraném na dvorcích pražské Sparty.

Aničce Zdeňkové,
která dosáhla finále na celostátním turnaji baby tenistů v hale TCD Donovalská.

Julii Pancové,
která vyhrála celostátní turnaj mladších žákyň ve čtyhře na TK Neridé.

 

Zlatou medaili

ve dvouhře a čtyřhře na turnaji starších žákyň v Mariánských Lázních
(26.12. – 29.12.) vybojovala Katka Gygalová

Blahopřejeme!!!!!

 

Zimní oblastní přebory mladších žáků 2017

V chlapecké kategorii, ve dvouhře, za náš klub vybojoval
finále Filip Roubal
a společně s Markem Houdkem získali bronz v soutěži čtyřher.

Dívky svůj přebor odehrály v Dobřanech a na prvním místě se umístila naše
Tereza Šimonovská,
na druhém Lucka Fiedlerová a na třetím Aneta Krátká.

Ve čtyřhrách celkově vyhrály
Šimonovská s Fiedlerovou,
když ještě ve finále jsme měli zastoupení v osobě Anetě Krátké.

Bronzové medaile ještě našim barvám získali mladá
Julie Pancová a Sofie Rendlová.

 

(17.12. – 20.12.) Gratulujeme

Martin Kraus
vybojoval třetí místo ve dvouhře na turnaji A dorostu hraném na našich dvorcích,
když v semifinále prohrál s pozdějším vítězem Andy Paulsonem.

 
V Rakovníku na turnaji kategorie A dorostenek jsme měli dvojnásobnou radost.
Klára Nováková
se blýskla stříbrnou medailí v singlu. Další úspěch přidala
Vendula Krýslová
čtvrtfinálem ve dvouhře a celkovým triumfem ve čtyhře.

Třetím úspěchem o tomto víkendu na „áčkových“ turnajích je nepochybně
semifinále ve dvouhře
Katky Gygalové
na turnaji starších žákyň.

Sbírku medailí z baby tenisových turnajů v tomto roce rozšířila
Laura Nováková.
Vyhrála celý turnaj v této kategorii na kurtech Lucie Hradecká v Praze.

 

GRATULUJEME HONZOVI PSOTOVI

ke třetímu místu na Sparta Head Babytenis Tour,
hraném 11.12. na dvorcích pražské Sparty. Honza vyhrál
svojí skupinu a ve vyřazovací části dosáhl až na semifinále.