‌Pondělí 23.10.

Čas Dvorec 1 Dvorec 2 Dvorec 3 Nafukovačka N Fyzička
Zdeněk
12:00 Košárko
13:00 Košárko
Nováková L.D
Klír
Heinová T
Hajšmanová M
14:00 Nováková L.D Gygalová J Pancová A Havelková
Medvedová
Mottlová M
Klír
Košárko
15:00 Gygalová
Krýslová D
Zdeňková
Kubešová J
Pancová A Houdek
Pošvář M
Pleskotová
Zdeňková
Kubešová
Havelková
Mottlová
16:00 Psota
Houdek T
Nováková K.
Krýslová J
Krejčová
Šůsová B
Duba
Čákorová M
Gygalová
Pošvář
17:00 Psota T Krejčová J Čermák
Krátká B
Skrbek
Kraus M
Houdek
Šůsová
Čákorová
Pancová
Benešová

 

‌Úterý 24.10.

Čas Dvorec 1 Dvorec 2 Dvorec 3 Nafukovačka N Fyzička
Zdeněk
13:00 Krýslová D Augustýn
Hirschner M
14:00 Nováková L. D Gygalová
Krýslová J
Kubešová M Pelc
Bešťák T
Grossmann
Pošvář
Heinová
15:00 Nováková K.
Heinová D
Gygalová
Šimonovská
do 16.30 J
Grossmann M Kozler T Nováková L.
Kubešová
Pelc
Bešťák
Zdeňková
16:00 Beneš
Zdeňková B
Mouček
Bužek M
šiková T Nováková K
Gygalová
Cmarová
Čákorová
17:00 Čákorová
Fiedlerová B
Kraus
Kozler
Míra
od 16.30 J
Cmarová
Bužek T
Šiková
Šimonovská
Pancová

 

Středa 25.10.

Čas Dvorec 1 Dvorec 2 Dvorec 3 Nafukovačka N Fyzička
Zdeněk
13:00 Košárko D Kraus
Kovařík P.
Augustýn
Pelc M
14:00 Košárko
Pošvář D
Abeldinová
Gygalová J
Kubešová M Havelková T Kraus
15:00 Forejtková
Krátká D
Gygalová
Jadlovský J
Musil
Duba M
Houdek
Pechová T
Klír
Abeldinová
Heinová
16:00 Nováková L.
Šůsová D
Houdek
Musil J
Duba
Jadlovský M
Kozler
Heinová T
Čermák
Zdeňková
Kubešová
Pleskotová
Mottlová
17:00 Krýslová
Abeldinová D
Šimonovská
Zíková J
Čermák
ZdeŇková B
Skrbek
Kozler T
Jadlovský
Musil
Duba
Gygalová

 

Čtvrtek 19.10.

Čas Dvorec 1 Dvorec 2 Dvorec 3 Nafukovačka N Fyzička
Zdeněk
Kompenz.cv.
13:00 Krýslová H Kovařík P.
Heinová
Medvedová
Hajšmanová J
14:00 Nováková L.H Kubešová
Bešťák M
Zdeňková T Abeldinová
Čákorová J
15:00 Fiedlerová
Šimonovská H
Houdek
Pošvář M
Nováková K. T Šúsová
Krátká J
Abeldinová
Čákorová
Bešťák
Pleskotová
Nováková L.
Zdeňková
Kubešová
16:00 Janoušek
Jadlovský B
Krejčová
Šiková M
Psota
Košárko T
Kozler J Fiedlerová
Šimonovská
Šůsová
Krátká
Pošvář
Houdek
Abeldinová
Gygalová
Nováková K.
Cmarová
17:00 Janoušek
Gygalová B
Cmarová
Jadlovský M
Psota
Košárko
Krejčová
Nováková L. T
Klír
Kozler J
děti
od Tomáše

 

Pátek 20.10.

Čas Dvorec 1 Dvorec 2 Dvorec 3 Nafukovačka N Fyzička
Zdeněk
13:00 Žlůvová H Kovářík P.
Heinová
Čákorová M Krýslová T
14:00 Zdeňková
Pelc B
Gygalová J Pošvář
Pancová M
Košárko T Čákorová
Heinová
15:00 Olšanský V.
Košárko B
Pancová
Šimonovská J
Jadlovský
Olšanský F.
do 16.30 M
Gygalová
Nováková K. T
Zdeňková
Pelc
Hajšmanová
Nováková L.
16:00 Grossmann
Mouček B
Šimonovská
Olšanský V.J
Klír
Krýslová T
Gygalová
Nováková K.
17:00 Beneš
Hirschner B
Krátká
Nováková L. J
Rozlivek
Kraus
od 16.30
Havelková
Mottlová
Hájková
Salzmanová T
Jadlovský
Olšanský
Olšanský
Klír
Zíková